نمایش نتایج: از 1 به 44 از 44

موضوع: پسری 27 ساله که اصلا دوست دختر نداشته

7264
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پسری 27 ساله که اصلا دوست دختر نداشته

سلام دوستان جان پسری 27 ساله آم ظاهر خفنی ندارم ولی خب من دوست دارم ظاهرمو بسیار خنده روو مهربان ولیییییی تا حالا دوست دختری نداشتم و این منو واقعا اذیتم میکنه راستش نیاسین بگین دختر چیه به ازدواج فک کن.... 😑 این قضیه به حدی رسیده که گاهی فک میکنم واقعا یه کمبودی دارم و اصلا زندگیمو مختل کرده چیکار کنم؟??

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : پسری 27 ساله که اصلا دوست دختر نداشته

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_h نمایش پست ها
    سلام دوستان جان پسری 27 ساله آم ظاهر خفنی ندارم ولی خب من دوست دارم ظاهرمو بسیار خنده روو مهربان ولیییییی تا حالا دوست دختری نداشتم و این منو واقعا اذیتم میکنه راستش نیاسین بگین دختر چیه به ازدواج فک کن.... این قضیه به حدی رسیده که گاهی فک میکنم واقعا یه کمبودی دارم و اصلا زندگیمو مختل کرده چیکار کنم؟??
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

چرادوست دختری نداری ؟

تابه حال برای دوستی اقدام کردی ؟

اگر اقدام کردی وناموفق بودی آیا احساس میکنی به خاطر ظاهر توست (خنده رویی ومهربانی) ؟

آیا احساس کمبود تو صرفاً از سر نیاز جنسی روحی وعاطفی است یا به خاطر مقایسه خودبا بادیگران؟
    ویرایش توسط Saltanat : 11-06-2019 در ساعت 03:06 PM

3. 3 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن ارحیم

سلام

چرادوست دختری نداری ؟

تابه حال برای دوستی اقدام کردی ؟

اگر اقدام کردی وناموفق بودی آیا احساس میکنی به خاطر ظاهر توست (خنده رویی ومهربانی) ؟

آیا احساس کمبود تو صرفاً از سر نیاز جنسی روحی وعاطفی است یا به خاطر مقایسه خودبا بادیگران؟
    ممنونم داداش وقت گذاشتی برام.... 2 بار گفتم هر دو بارم ی جوری جواب منفی گرفتم یعنی با آر پی چی هفت انگار زدنم.... حالا باور کن تو جم همه دورم و میگرنا از بس که راحتم و فقط بگو بخند ولی نمیدونم والله چی شده ب نظرم ذائقه دخترا فرق کرده نمیدونم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام آقا وحید به سایت مشاور خوش اومدین

میشه بگید چطور این قضیه رو یه کمبود میدونین؟
    و یا چطور این قضیه تونسته باعث اختلال در زندگی شما بشه؟

6. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان جان پسری 27 ساله آم ظاهر خفنی ندارم ولی خب من دوست دارم ظاهرمو بسیار خنده روو مهربان ولیییییی تا حالا دوست دختری نداشتم و این منو واقعا اذیتم میکنه راستش نیاسین بگین دختر چیه به ازدواج فک کن.... این قضیه به حدی رسیده که گاهی فک میکنم واقعا یه کمبودی دارم و اصلا زندگیمو مختل کرده چیکار کنم؟??
    سلام
    دوست دختر نداشتین رابطه های کوتاه و اشنایی که داشتین
    درسته؟
    اگه بگین همونم نداشتین واقعا عجیبه و باید مشکل رو در جای دیگه ای بررسی کرد

خب اگه اشنایی و رابطه های کوتاه داشتین چه اتفاقاتی افتادن که اون اشناییها و رابطه های کوتاه ادامه دار و تبدیل به دوستی نشدن؟

واسه پیدا کردن دوست دختر بایستی خودتونم فعال باشین و در محیط های مختلف دنبال کیس موردنظر بگردین و اگه مورد دلخواه به چشمتون اومد روی اون شخص زوم کنین و به نحوی تحت نظر بگیرینش
    اگه شرایط مساعد بود سر حرف باهاش باز کنین
    اگه دیدین نه مساعد نیست ترجیحا چشم بپوشین و دنبال کیس بعدی باشین
    حالا فعلا لطف کنین سوالهای منو جواب بدین تا ببینیم گام بعدی چیه..
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

8. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام آقا وحید به سایت مشاور خوش اومدین

میشه بگید چطور این قضیه رو یه کمبود میدونین؟
    و یا چطور این قضیه تونسته باعث اختلال در زندگی شما بشه؟
    سلام سلام
    خب تنهایی آزار دهنده است بخصوص که تمام دوستات و. دور و برت همشون یجورایی یه همدم دارن
    و اینکه گاها فک میکنم حتما کمبودی بوده که نتونستم نظر دختری رو جلب کنم... چون شرایط خانوادگی هم باعث شده که من تنها بزرگ بشم به این حسا بیشتر دامن زده

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بزرگوار ممنون وقتتو در اختیارم میزاری
    ببین اینکه میگم من دوست دختر نداشتم با دخترا راحت ارتباط برقرار میکنم ولی نمیتونم عاطفی‌ کنمش شخصیت فان funکه دارم باهام راحتن و منم راحتم خیلی هم فعال فقط مشکل به نظر من گسترش دادن رابطه است خب من دوستای زیادی دارم البته پسر ولی خب اینا که جای دختر و نمیتونن برا آدم. پر کنن
    ویرایش توسط Vahid_h : 11-05-2019 در ساعت 05:02 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

سلام بزرگوار ممنون وقتتو در اختیارم میزاری
    ببین اینکه میگم من دوست دختر نداشتم با دخترا راحت ارتباط برقرار میکنم ولی نمیتونم عاطفی‌ کنمش شخصیت فان funکه دارم باهام راحتن و منم راحتم خیلی هم فعال فقط مشکل به نظر من گسترش دادن رابطه است خب من دوستای زیادی دارم البته پسر ولی خب اینا که جای دختر و نمیتونن برا آدم پر کنن
    خواهش میشه
    لطفا دفعات بعدی که جواب منو دادین نقل قول بگیرین

خب اینها که میگین شما شخصیت فان دارین و راحت با دخترها ارتباط برقرار میکنین و فعال هستین و.. خیلی خوبه
    اما چی باعث میشه نتونین رابطه عاطفی رو گسترش بدین؟
    یعنی چه چیزی باعث میشه نتونین رابطه رو ادامه بدین؟

واقعیت اینه که اگه کسی به دل شما بشینه خودبخود رابطه ادامه پیدا میکنه
    چون خودتونم شوق و ذوق و انگیزه کافی واسه ادامه دادنش دارین
    ایا این دخترهایی که تابحال باهاشون ارتباط برقرار کردین هیچکدوم جذابیت و تاثیرگذاری کافی بر ذهنتون داشتن یا نه؟

اگه بله که پس چی باعث شد ادامه ندین؟

و اگه نه که شما جوان ۲۷ ساله یعنی در طول این سالها ایا با هیچ دختری مواجه نشدین که به دل شما بشینه و جذبش بشین؟
    ایا تعداد این اشناییها کم بوده؟
    یا دلیل دیگه ای وجود داره؟

ایا موردی بوده که مهرش به دل شما بشینه اما خود اون دختر به هر دلیل مایل به ادامه رابطه با شما نبوده باشه؟

بزارین راحتتر بپرسم:
    تابحال عشق رو تجربه کردین؟
    عشق یا کراش هرکدامش؟
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

12. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنونم داداش وقت گذاشتی برام.... 2 بار گفتم هر دو بارم ی جوری جواب منفی گرفتم یعنی با آر پی چی هفت انگار زدنم.... حالا باور کن تو جم همه دورم و میگرنا از بس که راحتم و فقط بگو بخند ولی نمیدونم والله چی شده ب نظرم ذائقه دخترا فرق کرده نمیدونم������

سلام
    خخخخ حالا چرا آرپی چی هفت پس حتما طرف هات بی اعصاب بودن

ولی از شوخی گذشته هر رابطه ای برخورد خودش رو میخاد مثلا همون طور که برای برخورد با والدین توی تمام شرایط برخورد مودبانه لازمه

یه چیزو بدون برای دوست دختر پیداکردن به دو اصل توجه کن ظاهر و برخورد یعنی خودتو از نظر ظاهر وبرخورد دراستاندارد
    عمومی قرار بده طوری که مناسب با اُرف واجتماع و شرع قراربده حتی اگه عقاید شخصیت متضاد این ظاهر وبرخورد باشه
    چون وقتی توی اجتماع دختر ها قرار بگیری به واسطه مکان های عمومی یا انواع کلاس ها یا حتی اتوبوس وجلوی مدرسه دخترانه ممکنه از هرشخصی خوشت بیاد والبته اگر از نظر دو اصلی که گفتم استاندارد باشی هردختری باهر عقیده ای میتونه
    شانس تو باشه
    مثال ساده براتون به ارمغان میارم تا کامل متوجه بشی

مثال: اگه بایه تک پوش آستین کوتاه ویقه باز ویه پلاک زنجیر تو گردن شلوار لی پاچه کوتاه وکفش اسپرت بری تومکان عمومی مورد نظرت شانس تو فقط دختر خانم های هستند که از این سبک پوشش وظاهر خوشش میاد درحالی که ممکنه تو از یه کسی خوشت اومده باشه که از این ظاهر خوشش نمیاد اما اگه با استاندار عمومی باشی مطمئنی از نظر ظاهر و برخورد مورد تایید عموم هستی ونگران نیستی که نکنه شاید ................
    به هر حال تا اینجا درست اومدی بعدش باید شماره بدی البته اگه سر حرف رو باز کنی بهتره اما چون تو میگی خیلی خنده رو هستی ممکنه برای طرف لوس یا زننده باشی وشانست رو همون اول ببازی
    وبعد شماره زنگ میزنین قرار میزارین ویواش یواش با عقاید هم آشنا خواهید شد

البته یه نکته دختر خانم ها از مرد های جذاب(به لحاظ برخورد)بیشتر خوششون میاد میدونم ممکنه جذاب باشی از این لحاظ اما وقتی خیلی خنده رو باشی شانست رو فراری میدی

اینو میگم چون از مزیت های خودت خنده رو یی وخوش برخوردی میدونی اما فراموش نکن این دو ویژگی وقتی برای تو مزیت هستند که قرار رابطه های دوستانه با مردها یا محیط های مردونه داشته باشی اما توی ایجاد رابطه با طرف مونث ممکنه به اندازه سم قوی باشه

یه خاطره برات تعریف کنم یه بار سریه موضوع کوچیک یاد یه اتفاق دیگه افتادم وکلی خندیدم طوری که دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم ازاونجایی که موضوع مطرح توی جمع بااین حجم خنده من سنخیت نداشت همه تعجب کردند بابام خیلی باچشم زهره بهم نگاه کرد وتوی خونه حسابی خدمتم رسید پدربزرگم فردا پس فردا گفت چرا اینقدر دستات کبوده منم جریانو گفتم

پدربزرگم خیلی بهم نصیحت کرد و حرفایی که دررابطه با جذبه برخوردورفتار با افراد مونث بهت گفتم بخشی کوچک از نصایحش بود

واینکه چه شکلی دوست یابی کنی رو توی یکی از کتاب های پدربزرگم خوندم این کتاب نوشته یک دکتر آمریکایی هست
    که توی کتابش یه بخش باعنوان
    Dealing with girlfriend right وجود داشت یعنی طرز صحیح برخورد با دوست دختر
    امیدوارم حرفام به کارت بیان

موفق باشید
    ویرایش توسط Saltanat : 11-05-2019 در ساعت 07:39 PM

14. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنونم داداش وقت گذاشتی برام.... 2 بار گفتم هر دو بارم ی جوری جواب منفی گرفتم یعنی با آر پی چی هفت انگار زدنم.... حالا باور کن تو جم همه دورم و میگرنا از بس که راحتم و فقط بگو بخند ولی نمیدونم والله چی شده ب نظرم ذائقه دخترا فرق کرده نمیدونم������

درضمن یه چیزه مهم هست که باید بدونی
    امروزه کسانی هستند که فرهنگ باختن برای مثال یعنی وقتی میتونن بازبان اصیل ایرانی صحبت کنن زبان خودشونو با کلمات انگلیسی در می آمیزند وامروزه استفاده از کلمات خارجی رایجه

مثلا من بجای اینکه بگم امروزه استفاده از کلمات خارجی رایجه بگم
    امروزه استفاده از کلمات خارجی common کامِن هست

اصلا نیازی نیست وقتی میدونم مخاطب من ایرانیه وزبون خودشو کامل بلده از کلمات انگلیسی استفاده ببرم درضمن جای صحیح استفاده را بلد نیستند مثلا کراش( crash )به تنهای معنی ازهم گسیختگی میده تکه تکه شدن اگه بخوایم اینو برای شکست عشقی به کار ببریم باید بگیم crash of love که البته سقوط عشق معنی میده و مصنوعیه
    در حقیقت برای شکست عشقی باید بگیم love failure

مثلا یه بار یه کار بر برای اینکه به من بگه فلان راه حل مناسب وامن هست میگفت سیف هست آخه من بلدم چی میگفت ولی یه کاربر ممکنه بلد نباشه وفکر کنه عامل ارسال پست قصد داشته بگه سیفون

اصلا اگه قصد ارسال پست بازبان ایرانی و کلمات ترکیبی انگلیسی هست حداقل فتحه وکسره فراموش نشود چون سیف کیف لیف معنای نداره بدونه کسره وفتحه اگه کسره وفتحه فراموش نشه ممکنه کاربر متوجه بشه منظور از سیف safe امن هست یامنظور از لیف life زندگیست

یعنی استاندارد کلامی وبیانی( verbaling ) وقتی زبان ایرانی هست دراین سایت من به عنوان شخص عاقل باید امکان بدم یه کاربر ممکنه انگلیسی بلد نباشه
    مگر اینکه قصد خودنمایی درکار باشه نه مشاوره که این بحثی داره جدا

دیدین اتباع شرق کشور با بعضی صحبت ها آرایش ها وپوشش ها قصد دارند خودشونو ایرانی مطرح کنن واز فرهنگ جنگ زده افغانستان برائت میکنند خوب این مسئله درباره یه ایرانی غرب زده بار مثبت داره منتها با این تفاوت که فرهنگ اصیل وفرهیخته ایران اصلا لایق کتمان شدن نیست اما خوب چه میشه کرد اینو خود طرف باید متوجه بشه

اینا همه رو گفتم که بدونی این افراد توی اجتماع ما نادر وکم یابند اما خوب توی نسبت چند میلیونی جمعیت ایران ممکنه یکیشون در قالب دوست دختر به پستت بخوره مراقب باش
    ویرایش توسط Saltanat : 11-05-2019 در ساعت 08:44 PM

16. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    خواهش میشه
    لطفا دفعات بعدی که جواب منو دادین نقل قول بگیرین

خب اینها که میگین شما شخصیت فان دارین و راحت با دخترها ارتباط برقرار میکنین و فعال هستین و.. خیلی خوبه
    اما چی باعث میشه نتونین رابطه عاطفی رو گسترش بدین؟
    یعنی چه چیزی باعث میشه نتونین رابطه رو ادامه بدین؟

واقعیت اینه که اگه کسی به دل شما بشینه خودبخود رابطه ادامه پیدا میکنه
    چون خودتونم شوق و ذوق و انگیزه کافی واسه ادامه دادنش دارین
    ایا این دخترهایی که تابحال باهاشون ارتباط برقرار کردین هیچکدوم جذابیت و تاثیرگذاری کافی بر ذهنتون داشتن یا نه؟

اگه بله که پس چی باعث شد ادامه ندین؟

و اگه نه که شما جوان ۲۷ ساله یعنی در طول این سالها ایا با هیچ دختری مواجه نشدین که به دل شما بشینه و جذبش بشین؟
    ایا تعداد این اشناییها کم بوده؟
    یا دلیل دیگه ای وجود داره؟

ایا موردی بوده که مهرش به دل شما بشینه اما خود اون دختر به هر دلیل مایل به ادامه رابطه با شما نبوده باشه؟

بزارین راحتتر بپرسم:
    تابحال عشق رو تجربه کردین؟
    عشق یا کراش هرکدامش؟
    ممنوووونم داریم به جاهای خوبی می‌رسیم
    آره شده که از دختری خوشم بیاد خیلی هم شده ولی ی جور ترس باعث ده که ادامه ندم تا 20 سالگی یه شخصیت مذهبی داشتم بعدش حقیقتا حراتش ابراز احساساتمو به طرف مقابل ندارم(البته من در مورد ظاهر هر شخص چه دختر و چ پسر خیلی راحت بهش میگم البته جنبه مثبتش همیشه) ولی اینکه درباره احساساتم به دختر بگم نشده... شاید علتش این باشه که از جواب رد شنیدن میترسم یا مورد قضاوت قرار گرفتن.... نمیدونم

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خخخخ حالا چرا آرپی چی هفت پس حتما طرف هات بی اعصاب بودن

ولی از شوخی گذشته هر رابطه ای برخورد خودش رو میخاد مثلا همون طور که برای برخورد با والدین توی تمام شرایط برخورد مودبانه لازمه

یه چیزو بدون برای دوست دختر پیداکردن به دو اصل توجه کن ظاهر و برخورد یعنی خودتو از نظر ظاهر وبرخورد دراستاندارد
    عمومی قرار بده طوری که مناسب با اُرف واجتماع و شرع قراربده حتی اگه عقاید شخصیت متضاد این ظاهر وبرخورد باشه
    چون وقتی توی اجتماع دختر ها قرار بگیری به واسطه مکان های عمومی یا انواع کلاس ها یا حتی اتوبوس وجلوی مدرسه دخترانه ممکنه از هرشخصی خوشت بیاد والبته اگر از نظر دو اصلی که گفتم استاندارد باشی هردختری باهر عقیده ای میتونه
    شانس تو باشه
    مثال ساده براتون به ارمغان میارم تا کامل متوجه بشی

مثال: اگه بایه تک پوش آستین کوتاه ویقه باز ویه پلاک زنجیر تو گردن شلوار لی پاچه کوتاه وکفش اسپرت بری تومکان عمومی مورد نظرت شانس تو فقط دختر خانم های هستند که از این سبک پوشش وظاهر خوشش میاد درحالی که ممکنه تو از یه کسی خوشت اومده باشه که از این ظاهر خوشش نمیاد اما اگه با استاندار عمومی باشی مطمئنی از نظر ظاهر و برخورد مورد تایید عموم هستی ونگران نیستی که نکنه شاید ................
    به هر حال تا اینجا درست اومدی بعدش باید شماره بدی البته اگه سر حرف رو باز کنی بهتره اما چون تو میگی خیلی خنده رو هستی ممکنه برای طرف لوس یا زننده باشی وشانست رو همون اول ببازی
    وبعد شماره زنگ میزنین قرار میزارین ویواش یواش با عقاید هم آشنا خواهید شد

البته یه نکته دختر خانم ها از مرد های جذاب(به لحاظ برخورد)بیشتر خوششون میاد میدونم ممکنه جذاب باشی از این لحاظ اما وقتی خیلی خنده رو باشی شانست رو فراری میدی

اینو میگم چون از مزیت های خودت خنده رو یی وخوش برخوردی میدونی اما فراموش نکن این دو ویژگی وقتی برای تو مزیت هستند که قرار رابطه های دوستانه با مردها یا محیط های مردونه داشته باشی اما توی ایجاد رابطه با طرف مونث ممکنه به اندازه سم قوی باشه

یه خاطره برات تعریف کنم یه بار سریه موضوع کوچیک یاد یه اتفاق دیگه افتادم وکلی خندیدم طوری که دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم ازاونجایی که موضوع مطرح توی جمع بااین حجم خنده من سنخیت نداشت همه تعجب کردند بابام خیلی باچشم زهره بهم نگاه کرد وتوی خونه حسابی خدمتم رسید پدربزرگم فردا پس فردا گفت چرا اینقدر دستات کبوده منم جریانو گفتم

پدربزرگم خیلی بهم نصیحت کرد و حرفایی که دررابطه با جذبه برخوردورفتار با افراد مونث بهت گفتم بخشی کوچک از نصایحش بود

واینکه چه شکلی دوست یابی کنی رو توی یکی از کتاب های پدربزرگم خوندم این کتاب نوشته یک دکتر آمریکایی هست
    که توی کتابش یه بخش باعنوان
    Dealing with girlfriend right وجود داشت یعنی طرز صحیح برخورد با دوست دختر
    امیدوارم حرفام به کارت بیان

موفق باشید
    ای ول به نظر من ایراد کار همین‌جاست که من اینجور رفتار و دوگانگی شخصیت فک میکنم تو هر جمع من خودمم و به نظرم اینه دلیلش یعنی برام فرقی نداره چی تگ جمع باشه اگه موضوعی منو بخندونه میخندم.... راس میگی داداش اینه ایراد باید در هر جمع نسبت به موقعیتش رفتار کرد عااالی گفتی
    حالا میشه لطفا اسم کامل کتاب و بگی؟
    یه سوال دیگه به نظرت ایراده که یه پسر 27 ساله تا حالا دوست دختر نداشته باشه یعنی این احساس خلع من منطقیه?
    ویرایش توسط Vahid_h : 11-05-2019 در ساعت 08:47 PM

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ای ول به نظر من ایراد کار همین‌جاست که من اینجور رفتار و دوگانگی شخصیت فک میکنم تو هر جمع من خودمم و به نظرم اینه دلیلش یعنی برام فرقی نداره چی تگ جمع باشه اگه موضوعی منو بخندونه میخندم.... راس میگی داداش اینه ایراد باید در هر جمع نسبت به موقعیتش رفتار کرد عااالی گفتی
    حالا میشه لطفا اسم کتابم بگی؟
    یه سوال دیگه به نظرت ایراده که یه پسر 27 ساله تا حالا دوست دختر نداشته باشه یعنی این احساس خلع من منطقیه?

به هیچ وجه تازه اگه ازخودت چیزی نمیگفتی فکر میکردم چقدر پسر بامغروری هستی که تابه حال تن به دوستی با دختر ندادی

به نظرمن هیچ وقت احساس خلاء نکن در این باره واست اسم کتاب رو پست میکنم

20. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

حالا میشه لطفا اسم کتابم بگی؟

سلام دوباره
    اسم کتاب: Pa tholoGist of the mind کتاب انگلیسی آسیب شناسی ذهن آدولف مایر وریشه های روانپزشکی آمریکا
    توی این کتاب به مباحث گوناگون پرداخته وفقط یک بخش از آن روانشناسی وراه کارهای نوین آمریکاست درباره چگونه دوست دختر پیدا کنیم وچطور با دوست دختر برخورد صحیح داشته باشیم واین راهکارهارو ریشه یابی کرده
    آدولف مایر و استفان بارت ازجمله روانشناسانی هستند که نظریاتشون توی این کتاب جمع آوری شده
    اگه بخوای صرفا برای دوست دختر پیدا کردن کتابو بخری باید بدونی یه بخش کمش به دردت میخوره وپولت کامل پرداخت میشه برای یک بخش کم

اگه درمورد فانتزی های جنسی وبرخورد صحیح دراین مبحث رو خواستی بگو تا کتاب دیگه هم بهت معرفی کنم

منظور کامل من از پست قبل اینه که اصلا نگران نباش معمولا پسرانی که خیلی باهوشن به همه دختری پا نمیدن ولایق دوستی نمیدونن بنظرم حتی اگه خودت متوجه نشی کم وبیش از جمله این افراد هستی
    ویرایش توسط Saltanat : 11-05-2019 در ساعت 09:47 PM

22. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوباره
    اسم کتاب: Pa tholoGist of the mind کتاب انگلیسی آسیب شناسی ذهن آدولف مایر وریشه های روانپزشکی آمریکا
    توی این کتاب به مباحث گوناگون پرداخته وفقط یک بخش از آن روانشناسی وراه کارهای نوین آمریکاست درباره چگونه دوست دختر پیدا کنیم وچطور با دوست دختر برخورد صحیح داشته باشیم واین راهکارهارو ریشه یابی کرده
    آدولف مایر و استفان بارت ازجمله روانشناسانی هستند که نظریاتشون توی این کتاب جمع آوری شده
    اگه بخوای صرفا برای دوست دختر پیدا کردن کتابو بخری باید بدونی یه بخش کمش به دردت میخوره وپولت کامل پرداخت میشه برای یک بخش کم

اگه درمورد فانتزی های جنسی وبرخورد صحیح دراین مبحث رو خواستی بگو تا کتاب دیگه هم بهت معرفی کنم

منظور کامل من از پست قبل اینه که اصلا نگران نباش معمولا پسرانی که خیلی باهوشن به همه دختری پا نمیدن ولایق دوستی نمیدونن بنظرم حتی اگه خودت متوجه نشی کم وبیش از جمله این افراد هستی
    وااای خدا کنه دارم دلگرم میشم به این فک نکرده بودم
    آقا معرفی کن کتاب خوشکلا تو

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به هیچ وجه تازه اگه ازخودت چیزی نمیگفتی فکر میکردم چقدر پسر با صلابت و مغروری هستی که تابه حال تن به دوستی با دختر ندادی

به نظرمن هیچ وقت احساس خلع نکن دراین باره واسم کتاب رو در اصرع وقت بهت پست میزنم
    ممنونم از محبتت و ممنون که. وقتتو به من هدیه دادی خیلی دلگرم شدم و راضی تر از قبل چسبیدم سعی میکنم این. حسا رو دور بریزم و خودمو رشد بدم تا دختری که میخوام و خودم لایق اون دختره بکنم (الهی قربونش بشم خخخخ) واقعا ممنوووونم مشتاقانه منتظر کتاب‌ها هستم

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

وااای خدا کنه دارم دلگرم میشم به این فک نکرده بودم ������������
    آقا معرفی کن کتاب خوشکلا تو
    چرا اینقدر هول کردی باشه اسم اونو الان ندارم یعنی باید خیلی بگردم تا پیداشه فردا برات پست میکنم اگه خواستی فقط اون یکی رو بخر به نظرم بهتر بهت کمک میکنه

26. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا اینقدر هول کردی باشه اسم اونو الان ندارم یعنی باید خیلی بگردم تا پیداشه فردا برات پست میکنم اگه خواستی فقط اون یکی رو بخر به نظرم بهتر بهت کمک میکنه
    خخخخخ بازم. ممنووونم

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

ممنوووونم داریم به جاهای خوبی می‌رسیم
    آره شده که از دختری خوشم بیاد خیلی هم شده ولی ی جور ترس باعث ده که ادامه ندم تا 20 سالگی یه شخصیت مذهبی داشتم بعدش حقیقتا حراتش ابراز احساساتمو به طرف مقابل ندارم(البته من در مورد ظاهر هر شخص چه دختر و چ پسر خیلی راحت بهش میگم البته جنبه مثبتش همیشه) ولی اینکه درباره احساساتم به دختر بگم نشده... شاید علتش این باشه که از جواب رد شنیدن میترسم یا مورد قضاوت قرار گرفتن.... نمیدونم
    خب همین نشون میده که شدنی هست
    اگر میگفتین تابحال از هیچ دختری خوشتون نیومده این خودش یه مشکل جدید بود که بایستی جداگانه بهش پرداخته میشد

خب تا ۲۰ سالگی که به خودتون فشار اوردین و بخاطر عقاید مذهبیتون یکسری محرومیتها واسه خودتون ایجاد کردین

ما به اون مقطع کار نداریم
    الان شما ۲۷ ساله هستین یه فرد کاملا بالغ و عاقل و اجتماع دیده

بیان احساسات به طرف مقابل نیاز به جرات نداره بلکه نیاز به مهارت داره

بله اگه بدو اشنایی با دختری که به دل شما نشسته صریحا بهش عنوان کنین که دوستش دارین خب ممکنه دافعه ایجاد کنه
    ممکنه حس کنه شما ناشیانه وارد عمل شدین یا حتی مثلا به حساب جسارت طرف مقابلش بزاره!

شما بایستی اوایل کار فقط باب صمیمیت باز کنین
    از علایق و روحیات خودتون بگین و از علایق و روحیات طرف بپرسین
    حرفهاشو طرزنگاه کردناشو ارزیابی کنین
    اگه اونهم به شما علاقمند باشه هرچقدر دختر توداری باشه بازم شما ظرف نهایتا یکماه خواهید فهمید

وقتی متوجه شدین علاقه دوطرفه جریان داره اونوقت میتونین در یه فضای صمیمی و رمانتیک حس قلبیتونو بیان کنین
    و اونوقت خاطرتون اسوده س که محاله اون دختر جواب رد بده

اینکه چه واکنشی بروز بده و ایا اونهم صریح یا در لفافه به عشقش اعتراف کنه بسته به شخصیت و روحیات اون دختر داره
    حتی ممکنه با یه لبخند به شما جواب بده اما مهم اینه که پس زدنی در کار نیست

چون از قبل بررسی کردین و پی ساختمان رو درست ریختین و اجرها رو مرتب چیدین
    دیگه در ادامه همه چیز بر روال خودش پیش میره و هرروز شناختتون از هم بیشتر و دوستی شماها عمیقتر و صمیمانه تر میشه

اساس کار همینها بود و فوت کوزه گری در همین نکته س که گفتم:
    روزهای اول اشنایی و قبل از اطمینان از حس متقابل اون دختر هرگز چیزی راجع به احساساتتون بهش نگین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

29. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام سلام
    خب تنهایی آزار دهنده است بخصوص که تمام دوستات و. دور و برت همشون یجورایی یه همدم دارن
    و اینکه گاها فک میکنم حتما کمبودی بوده که نتونستم نظر دختری رو جلب کنم... چون شرایط خانوادگی هم باعث شده که من تنها بزرگ بشم به این حسا بیشتر دامن زده
    بله حق با شماست تنهایی آزاردهندست

این آزار رو در مقایسه زندگی خودتون با دیگران حس میکنین؟
    یعنی چون اونا با کسی هستن احساس میکنین چیزی توی زندگی شما کمه؟ یا خودتون این نیاز رو دارین؟

میشه بیشتر توضیح بدین که منظورتون از شرایط خانوادگی که باعث این احساسات شده چیه؟

31. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام چقد شما شبیه 22 .23 سالگی من هستید
    شغلتون چیه؟

33. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42060
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

من یه راهنمایی کلی میکنم بقیه ش با دوستان که به ریز ماجرا اشاره کنند

1. یادبگیر نه بشنوی. انقدر برو تو خیابون پیشنهاد بده تا نه بشنوی و بهش عادت کنی. قرار نیست همه بهت بگن باشه جز اینکه یه لامبورگینی زیر پات باشه!
    2. ظاهر مرتب، خش بو، خوش برخورد، پررو بودن و امروزی باش
    3. به محیط های مناسب برو مثل مراکز خرید و اینکه واقعا خریدی داری، کتابخانه، دانشگاه، جایی که کار اداری داری و.. ( اصولا توی خیابون کیس مناسب گیر نمیاد جز اینکه برای یک هفته دوستی و رابطه جنسی و.... )

35. 2 کاربران زیر از ali2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42316
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من ۳۰ سالمه دوست دختر نداشتم حتی رابطه یا اشنایی کوتاه هم نداشتم ممکنه از خیلی ها خوشم اومده باشه ولی اصلا سمتشون نرفتم میدونی چرا؟
    چون برعکس تو نداشتن دوست دختر رو یه امتیاز حساب میکنم
    بالاخره ما مسلمونیم و در دین اسلام رابطه دوستی با دختر گناه کبیرست
    بدون اجر این زجر و حسرت نداشتن رابطه رو خدا یجایی بهت میده
    یا این دنیا یه همسر خیلی خوب و زیبا نصیبت میکنه یا اون دنیا بهترین نعماتش رو بهت میده
    چیزی که خدا گفته انجام ندیم نباید انجام داد اینجوری اعتماد به نفستم بیشتر میشه

37. 2 کاربران زیر از just بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط just نمایش پست ها
    من ۳۰ سالمه دوست دختر نداشتم حتی رابطه یا اشنایی کوتاه هم نداشتم ممکنه از خیلی ها خوشم اومده باشه ولی اصلا سمتشون نرفتم میدونی چرا؟
    یا این دنیا یه همسر خیلی خوب و زیبا نصیبت میکنه یا اون دنیا بهترین نعماتش رو بهت میده
    سلام
    خیلی ممنون واقعا بهترین راهنمایی همین بود
    نکته حائز اهمیت اینکه ما مسلمونیم

39. 3 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببینید بیاید بحث اسلام و دین و مذهب را کلان بزاریم کنار و یکبار با خودمون صادق باشیم .ما پسرها با دختری دوست بشیم برای 3 هدف که قطعا جز اینها چیزی نیست (البته منظورم دوست اجتماعی نیست) .این مسائلو من زیاد بررسی کردم و نکات پایین اعتقاد منه که همین الان دارم بهش عمل میکنم با وجودی که اراده کنم میتونم با دختری دوست بشم (قدیمی های انجمن شرایط زندگی منو میدونن)

1.ازدواج

2.وقت گذرونی

3.رابطه جنسی

حالا بر اساس این 3 تا باید ببینیم چقدر اعتقاد داریم

مورد اول ازدواج .آیا ما شرایط ازدواج کردن را داریم ؟؟ اگه داریم میتونیم وارد بحث ارتباط با یه دختر بشیم ولی اگه نداریم آیا منصفانه هست با دختری ارتباط بگیریم به قصد ازدواج که حالا مثلا 5 سال دیگه 4 سال دیگه قراره شرایط ازدواجمون جور بشه و اون دختر را کاملا وابسته کنیم خب اگه جور نشد تکلیف اون دختر چیه؟؟ اگه بعد 5 سال فرد دیگه ای تو زندگیمون اومد تکلیف دختر چیه؟؟ اصن اگه بعد 5 سال ما تو این دنیا نبودیم چه به سر دختر میاد پس چه بهتره زمانی وارد ارتباط با دختری بشیم که بدونیم حده اقل یکسال آینده ایشون همسرمون میشه به طور رسمی

مورد دوم وقت گذرونی : اول باید چک کنیم آیا ما آدم وقت گذرونی هستیم که وقتمون را بیهوده هدر بدیم؟؟آیا ما آدمی هستیم که هدف و برنامه ای نداشته باشیم ؟ خب اگه اینطوری هست میتونیم وارد ارتباط با یه دختر بشیم ولی اگه نبود ولو اگه دختره خودش راضی باشه آیا انسانیت قبول میکنه دختر مردم را عین عروسک کوکی اینور اونور بکشونی بدون هدفی ؟؟ پس بهتر نیست صبر کنی شرایطت درست بشه تا به مورد شماره 1 برسی و با هدف دوست دختر پیدا کنی؟؟ اینطوری هم به خودت ارزش میدی هم به اون دختر چون اون دختر میدونه باهاش مثل یه ملکه رفتار میشه نه مثل یه خمیر بازی

مورد سوم رابطه جنسی : اول باید ببینی اعتقادات در این زمینه چیه .اعتقاد مذهبی را کار ندارم اعتقاد افکاری . اگه مشکلی با بحث رابطه جنسی خلاف از قوانین خانواده نداری خب میتونی دوست دختر بگیری حتی دوست دخترهای متعدد و بدنهای مختلف را امتحان کنی با سایزها و شکلهای مختلف خیلی هم عالی چرا که نه ولی اگه اعتقاد داری آیا بدن تو بهتر نیست به جایی که تو دسترس کسایی باشه که میدونی جز تو با افراد دیگری هم هستند فقط در دسترس کسی باشه به اسم همسر که میدونی فقط واسه خودته نه فرد دیگه ای ؟؟ آیا ارزش تو اینه خودت را در مواجه با ایدز و هپاتیت و بیماری های جنسی قرار بدی و با مبتلا شدن بهشون دنیای خودت را نابود کنی به خاطر چند دقیقه ارگاسم؟؟ آیا بهتر نیست شرایطت را جور کنی تا به مورد 1 برسی و اونوقت نه تنها رابطه جنسی داشته باشی بر پایه عشق بلکه هم لذت ببری و هم به لذت برسونی و هم نگران نباشی که حالا بعدش بیماری نگیرم و مهم تر از همش زندگی را داشته باشی که یک روند نرمال داره

خب حالا تو باید جواب بدی استارتر هدف تو از دوست دختر پیدا کردن کدوم مورده؟؟؟

41. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    خب همین نشون میده که شدنی هست
    اگر میگفتین تابحال از هیچ دختری خوشتون نیومده این خودش یه مشکل جدید بود که بایستی جداگانه بهش پرداخته میشد

خب تا ۲۰ سالگی که به خودتون فشار اوردین و بخاطر عقاید مذهبیتون یکسری محرومیتها واسه خودتون ایجاد کردین

ما به اون مقطع کار نداریم
    الان شما ۲۷ ساله هستین یه فرد کاملا بالغ و عاقل و اجتماع دیده

بیان احساسات به طرف مقابل نیاز به جرات نداره بلکه نیاز به مهارت داره

بله اگه بدو اشنایی با دختری که به دل شما نشسته صریحا بهش عنوان کنین که دوستش دارین خب ممکنه دافعه ایجاد کنه
    ممکنه حس کنه شما ناشیانه وارد عمل شدین یا حتی مثلا به حساب جسارت طرف مقابلش بزاره!

شما بایستی اوایل کار فقط باب صمیمیت باز کنین
    از علایق و روحیات خودتون بگین و از علایق و روحیات طرف بپرسین
    حرفهاشو طرزنگاه کردناشو ارزیابی کنین
    اگه اونهم به شما علاقمند باشه هرچقدر دختر توداری باشه بازم شما ظرف نهایتا یکماه خواهید فهمید

وقتی متوجه شدین علاقه دوطرفه جریان داره اونوقت میتونین در یه فضای صمیمی و رمانتیک حس قلبیتونو بیان کنین
    و اونوقت خاطرتون اسوده س که محاله اون دختر جواب رد بده

اینکه چه واکنشی بروز بده و ایا اونهم صریح یا در لفافه به عشقش اعتراف کنه بسته به شخصیت و روحیات اون دختر داره
    حتی ممکنه با یه لبخند به شما جواب بده اما مهم اینه که پس زدنی در کار نیست

چون از قبل بررسی کردین و پی ساختمان رو درست ریختین و اجرها رو مرتب چیدین
    دیگه در ادامه همه چیز بر روال خودش پیش میره و هرروز شناختتون از هم بیشتر و دوستی شماها عمیقتر و صمیمانه تر میشه

اساس کار همینها بود و فوت کوزه گری در همین نکته س که گفتم:
    روزهای اول اشنایی و قبل از اطمینان از حس متقابل اون دختر هرگز چیزی راجع به احساساتتون بهش نگین
    ممنوووونم از وقتت ببخشید دیر اومد خاله ام فوت کرده بود ته نکته رو گفتی و واقعا نمیدونستم فک میکردم همین اول بری سر اصل مطلب عااالیه خییلی ممنووونم روشن شدم

43. 2 کاربران زیر از Vahid_h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    بله حق با شماست تنهایی آزاردهندست

این آزار رو در مقایسه زندگی خودتون با دیگران حس میکنین؟
    یعنی چون اونا با کسی هستن احساس میکنین چیزی توی زندگی شما کمه؟ یا خودتون این نیاز رو دارین؟

میشه بیشتر توضیح بدین که منظورتون از شرایط خانوادگی که باعث این احساسات شده چیه؟
    نه این آزار و تو خلوتم حس میکنم خب مثلا دلم میخواد کسی روز تولدمو بهم تبریک بگه جز خواهرم و همراه اول خخخ
    هم یه مقایسه میکنم بیشتر نه تمام دوستان دوست دختر دارن جز من.... و هم اینکه اصلا ی جور خلا انگار تو زندگیم مخصوصا نگا بعصی دوستام که منو بی عرضه میدونن و عقب مانده البته این نظرا هیچ وقت روم تاثیری نداشته نمیدونمااا شایدم داشته دقیق نمیدونم واقعا
    و منطورم از شرایط خونواده اینه که خودمم و یه اتاقم بیشتر وقتمو تو اتاقم سر میکنم صرف کتاب و ساز و اینجور چیزا ....
    ببخشید دیر جواب دادم خاله ام فوت کرده بودن

45. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام چقد شما شبیه 22 .23 سالگی من هستید
    شغلتون چیه؟
    فدای شما ایشالله که الان اینجوری نباشی نقشه بردارم والله منم فک میکنم 12 سالمه تا 27 ساله

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2019 نمایش پست ها
    من یه راهنمایی کلی میکنم بقیه ش با دوستان که به ریز ماجرا اشاره کنند

1. یادبگیر نه بشنوی. انقدر برو تو خیابون پیشنهاد بده تا نه بشنوی و بهش عادت کنی. قرار نیست همه بهت بگن باشه جز اینکه یه لامبورگینی زیر پات باشه!
    2. ظاهر مرتب، خش بو، خوش برخورد، پررو بودن و امروزی باش
    3. به محیط های مناسب برو مثل مراکز خرید و اینکه واقعا خریدی داری، کتابخانه، دانشگاه، جایی که کار اداری داری و.. ( اصولا توی خیابون کیس مناسب گیر نمیاد جز اینکه برای یک هفته دوستی و رابطه جنسی و.... )
    قربون نگاه و وقتت مه به من هدیه دادی حرفت تو یادم میمونه

47. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,487 بار در 1,290 پست
    میزان امتیاز
    12

ببینید بیاید بحث اسلام و دین و مذهب را کلان بزاریم کنار و یکبار با خودمون صادق باشیم .ما پسرها با دختری دوست بشیم برای 3 هدف که قطعا جز اینها چیزی نیست (البته منظورم دوست اجتماعی نیست) .این مسائلو من زیاد بررسی کردم و نکات پایین اعتقاد منه که همین الان دارم بهش عمل میکنم با وجودی که اراده کنم میتونم با دختری دوست بشم (قدیمی های انجمن شرایط زندگی منو میدونن)

1.ازدواج

2.وقت گذرونی

3.رابطه جنسی

مورد اول ازدواج .آیا ما شرایط ازدواج کردن را داریم ؟؟ اگه داریم میتونیم وارد بحث ارتباط با یه دختر بشیم ولی اگه نداریم آیا منصفانه هست با دختری ارتباط بگیریم به قصد ازدواج که حالا مثلا 5 سال دیگه 4 سال دیگه قراره شرایط ازدواجمون جور بشه و اون دختر را کاملا وابسته کنیم خب اگه جور نشد تکلیف اون دختر چیه؟؟ اگه بعد 5 سال فرد دیگه ای تو زندگیمون اومد تکلیف دختر چیه؟؟ اصن اگه بعد 5 سال ما تو این دنیا نبودیم چه به سر دختر میاد پس چه بهتره زمانی وارد ارتباط با دختری بشیم که بدونیم حده اقل یکسال آینده ایشون همسرمون میشه به طور رسمی

مورد دوم وقت گذرونی : اول باید چک کنیم آیا ما آدم وقت گذرونی هستیم که وقتمون را بیهوده هدر بدیم؟؟آیا ما آدمی هستیم که هدف و برنامه ای نداشته باشیم ؟ خب اگه اینطوری هست میتونیم وارد ارتباط با یه دختر بشیم ولی اگه نبود ولو اگه دختره خودش راضی باشه آیا انسانیت قبول میکنه دختر مردم را عین عروسک کوکی اینور اونور بکشونی بدون هدفی ؟؟ پس بهتر نیست صبر کنی شرایطت درست بشه تا به مورد شماره 1 برسی و با هدف دوست دختر پیدا کنی؟؟ اینطوری هم به خودت ارزش میدی هم به اون دختر چون اون دختر میدونه باهاش مثل یه ملکه رفتار میشه نه مثل یه خمیر بازی

مورد سوم رابطه جنسی : اول باید ببینی اعتقادات در این زمینه چیه .اعتقاد مذهبی را کار ندارم اعتقاد افکاری . اگه مشکلی با بحث رابطه جنسی خلاف از قوانین خانواده نداری خب میتونی دوست دختر بگیری حتی دوست دخترهای متعدد و بدنهای مختلف را امتحان کنی با سایزها و شکلهای مختلف خیلی هم عالی چرا که نه ولی اگه اعتقاد داری آیا بدن تو بهتر نیست به جایی که تو دسترس کسایی باشه که میدونی جز تو با افراد دیگری هم هستند فقط در دسترس کسی باشه به اسم همسر که میدونی فقط واسه خودته نه فرد دیگه ای ؟؟ آیا ارزش تو اینه خودت را در مواجه با ایدز و هپاتیت و بیماری های جنسی قرار بدی و با مبتلا شدن بهشون دنیای خودت را نابود کنی به خاطر چند دقیقه ارگاسم؟؟ آیا بهتر نیست شرایطت را جور کنی تا به مورد 1 برسی و اونوقت نه تنها رابطه جنسی داشته باشی بر پایه عشق بلکه هم لذت ببری و هم به لذت برسونی و هم نگران نباشی که حالا بعدش بیماری نگیرم و مهم تر از همش زندگی را داشته باشی که یک روند نرمال داره

میدونی سام همه که مثله تو نیستن ، پسرای این دوره زمونه خودخواه شدن ، عشق براشون معنایی نداره
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط just نمایش پست ها
    اینم حرفیه و ارادتمند نظر و حرف شما

49. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

ممنوووونم از وقتت ببخشید دیر اومد خاله ام فوت کرده بود ته نکته رو گفتی و واقعا نمیدونستم فک میکردم همین اول بری سر اصل مطلب عااالیه خییلی ممنووونم روشن شدم
    خواهش میکنم
    اولا که متاسفم و تسلیت میگم
    دوما امیدوارم که مطالب به کارتون بیان و به هدف دلخواهتون برسین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

1.ازدواج

2.وقت گذرونی

3.رابطه جنسی

حرفت جامع و کامله اصلا من قانع شدم
    راستش هدفم از دوست دختر فعلا این بود که از تنهایی در بیام اینم بگم به نظر من دوست داشتن به حس خودخواهانه آیه و چون تو ذهنم یکم احساسی و به اصلاح رومانتیکم میخواستم این حس و با کس دیگه ای ب اشتراک بزارم در رابطه با ************م من خوشم نمیاد نطرمو قائم کنم اینم تو ذهنم بود... بلاخره اینم یه نیازه تو وجود تمام انسانهای سالم ولی تا الان به ازدواج فکر نکردم

51. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    میدونی سام همه که مثله تو نیستن ، پسرای این دوره زمونه خودخواه شدن ، عشق براشون معنایی نداره

خدای من شاهده به شدت نیاز دارم به همدم ولی عین چماق افتادم به جون نیاز عاطفیم و جنسیم چون نمیتونم بی هدف جلو برم تا زمانی که شرایط ازدواجم قطعی بشه.و دارم ثانیه به ثانیه آزار میبینم.بارها شده از یه دختری خوشم اومده و میدونستم برم پیشنهاد بدم رد نمیکنه ولی نرفتم

52. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

حرفت جامع و کامله اصلا من قانع شدم
    راستش هدفم از دوست دختر فعلا این بود که از تنهایی در بیام اینم بگم به نظر من دوست داشتن به حس خودخواهانه آیه و چون تو ذهنم یکم احساسی و به اصلاح رومانتیکم میخواستم این حس و با کس دیگه ای ب اشتراک بزارم در رابطه با ************م من خوشم نمیاد نطرمو قائم کنم اینم تو ذهنم بود... بلاخره اینم یه نیازه تو وجود تمام انسانهای سالم ولی تا الان به ازدواج فکر نکردم

تو این از تنهایی در اومده میتونی تضمین کنی دختره وابستت نشه؟؟؟

53. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    42339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر خودتون مهارت ارتباط با یک خانم رو بلد هستید؟

55. کاربران زیر از moshaver-edit بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    42339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان جان پسری 27 ساله آم ظاهر خفنی ندارم ولی خب من دوست دارم ظاهرمو بسیار خنده روو مهربان ولیییییی تا حالا دوست دختری نداشتم و این منو واقعا اذیتم میکنه راستش نیاسین بگین دختر چیه به ازدواج فک کن.... 😑 این قضیه به حدی رسیده که گاهی فک میکنم واقعا یه کمبودی دارم و اصلا زندگیمو مختل کرده چیکار کنم؟??

57. کاربران زیر از moshaver-edit بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تو این از تنهایی در اومده میتونی تضمین کنی دختره وابستت نشه؟؟؟
    طبیعیه که اونم وابسته میشه متوجه منظورت نشدم

59. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver-edit نمایش پست ها
    بلد نیستم که تا این سن تنها موندم دیگه

60. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42375
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی خوبه که دوس دختر نداشتی
    امضای ایشان
    وبمستر شدنم مبارک

61. کاربران زیر از mahsavakili بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42308
    تشکـر
    19
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsavakili نمایش پست ها
    خیلی خوبه که دوس دختر نداشتی
    نه چرا گناه ندارم خب نیازه یه انسانه

63. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48066
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من 31 سالمه، تا حالا دوست دختر و یا حتی دوست صمیمی نداشتم، بیشتر به خاطره این بوده که ارتباط نمیتونم برقرار کنم و هیچ وقت نمیتونم با یکی رابطه صمیمی و دوستانه برقرار کنم. واقعیتش برامم مهم نیست. البته جواب سوال شما نبود اما فقط خواستم بدونی تنها نیستی

64. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

هرنوع رابطه عاطفی یا جنسی کلا غلطه حتی درچارپوب ازدواج چه برسه دوست دختر داشته باشی .سعی کن این میلتو اونقدر سرکوب کنی تا کلا نابود بشه چون ریشه همه بدی ها همینه .رابطه با جنس مخالف یعنی پایان انسانیت

65. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    هرنوع رابطه عاطفی یا جنسی کلا غلطه حتی درچارپوب ازدواج چه برسه دوست دختر داشته باشی .سعی کن این میلتو اونقدر سرکوب کنی تا کلا نابود بشه چون ریشه همه بدی ها همینه .رابطه با جنس مخالف یعنی پایان انسانیت
    اینو خودت تنهایی گفتی؟!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)